ŠIESTY ZMYSEL ADRIANY ŠPRONGLOVEJ

diskusno-hudobný večer

Téma: Vzťahy v pravde

moderuje: Adriana Špronglová
hosťky: Bea Hlohovská, Tereza Ruth a Mab Junga Miháľ
hudobní hostia: Martin Geišberg a Boris Čellár

Opäť vás pozývame na hosťujúci diskusno-hudobný večer Šiesty zmysel!
Na pódiu sa budú s Adrianou Špronglovou rozprávať múdre ženy a sprievodkyne Bea Hlohovská, Tereza Ruth a Mab Junga Miháľ na tému „VZŤAHY V PRAVDE“. Hudobne sa vám predstaví Martin Geišberg a Boris Čellár. Tešíme sa na vás v príjemných priestoroch divadla Teatro Colorato.

MARTIN GEIŠBERG A BORIS ČELLÁR
Stretnutie dvoch priateľov v priestore poézie zvukov. 
Citlivo, podporujúco, tvorivo. Dramaturg, skladateľ, textár a všestranný hudobník Martin Geišberg a jazzový gitarista, skladateľ a autor rytmicko melodického nástroja woodpackBoris Čellár.

BEÁTKA HLOHOVSKÁ
Bea je jednou zo zakladateľov Univerzity vedomého života, majsterka v etikoterapii, poradkyňa v oblasti zdravého životného štýlu. Žena s dlhoročnou praxou v oblasti pedagogiky, alternatívnej psychoterapie, poradenstva a etikoterapie. Skúsenosti s prácou s ľuďmi, ktorí sa stretli s domácim násilím a rôznymi formami závislostí priniesli do jej života veľa poznania. Ľudia pod jej vedením majú schopnosť zmeniť postoj k sebe, k svojmu okoliu, vzťahom, nájsť alebo spresniť zmysel svojej existencie a dosiahnuť emocionálny nadhľad nad svojím životom.

TEREZA RUTH
Sprevádza ženy intenzívnymi transformačnými seminármi, pravidelnými skupinovými stretnutiami /Tanečné meditácie pre ženy/, venuje sa aj individuálnym konzultáciám, ktoré sú spojené s kraniosakrálnou terapiou. Cíti sa hlboko inšpirovaná knihou Ženy, ktoré behali s vlkmi a archetypom Divokej ženy – Divošky. Ten jej pri práci napomáha, aby ženám ukázala, ako sa vrátiť k vlastnej jedinečnosti. 

MAB JUNGA
Pracuje so ženami na témach liečenia sexuality a vzťahov.
So svojim manželom vedie semináre pre páry zamerané na znovuobjaveniu blízkosti, vášne a prekonanie krízy. Vo svojej
terapeutickej praxi sa taktiež venuje otváraniu potenciálu človeka a odstraňovaniu blokov a modelov, ktoré mu bránili
objaviť svoju vnútornú silu a vedenie. ​Pomáha tak prestúpiť človeku z roly obete, do role tvorcu. Je autorkou kníh Ženy
Bohom pobozkané a Alchýmia ženy. Na svojom youtube kanáli sa venuje témam prichádzajúcim z terapií, cez ktoré sa prihovára k širšej skupine ľudí, ktorí túžia po zmene.