TVOR•BA 2024: Divadelný súbor B+S – Daddy Freud
divadelné predstavenie pre mládež a dospelých
Inscenácia na tému hľadania svojho miesta v prítomnosti, v ktorej mladý človek žije. Predstavenie je súčasťou V. ročníka multižánrového festivalu tvorivosti TVOR•BA a víťaz divadelného festivalu FEDIM 2023
Inscenácia spracováva tému hľadania si svojho miesta v prítomnosti, v ktorej mladý človek žije. Protagonisti vstupujú do autentických (niekedy absurdných, niekedy priveľmi konkrétnych) dialógov, v ktorých odhaľujú situácie z detstva, z minulosti a zároveň sa pokúšajú jeden druhému porozumieť a tým porozumieť hlavne sebe.
Bruno a Samo.
Chodili 9 rokov do jednej triedy.
Dosť sa kamarátili a rozprávali... o drakoch, legu, policajtoch a tak...
Potom chodili do jedného divadelného súboru.
Potom už nechodili do jedného súboru a prestali sa rozprávať.
Potom sa prestali kamarátiť.
Potom sa všeličo zmenilo.
Teraz je spoločná inscenácia.
Réžia: Marica Šišková
Autor: autorský projekt súboru, v ktorom sú použité texty z hry Markéty Bláhové: Pastička
Dramaturgia: Andrej Rácz
Scénografia: kolektív
Hrajú: Bruno Baláž, Samuel Soyal
Vstupné: 5€ / 3€ zľavnený
Nárok na zľavnený vstup majú deti vo veku 7 – 15 rokov vrátane, držitelia kariet ISIC, ITIC a Euro26, dôchodcovia a držitelia preukazov ZŤP a ZŤP-S. Deti do 6 rokov vrátane majú vstup zdarma.
Vstupenky je možné zakúpiť v mieste konania konkrétneho programu festivalu vždy 45 minút pred začiatkom predstavenia/koncertu/premietania.
Platba je možná len v hotovosti.
Ďalšie informácie o festivale TVOR•BA 2024, podujatiach a program nájdete na www.tvor-ba.sk. Organizátorom je Národné osvetové centrum.



+421 905 827 465